Szkolenie "Dieta i jej rola w budowaniu sylwetki"
Nowy rok i nowe postanowienia, rozpocznij od fachowego szkolenia z Akademią KFD!
2015-12-28, 11:01

W Akademii KFD pojawiły się szkolenia z zakresu dietetyki, które ruszają już z początkiem nowego roku 2016. Pierwsze szkolenie, które jest dostępne w ofercie szkoleniowej, to ,,DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI''.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę Akademii KFD, którą ostatnio zasilili: Hanna Pudło, dietetyk z wykształcenia i z zawodu, certyfikowany diet-coach oraz szkoleniowiec na międzynarodowych konferencjach z zakresu dietetyki, a także Marcin Dybnicki, kulturysta i trener, znany użytkownikom forum KFD.pl, specjalista od innowaycjnych metod żywieniowych.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad odżywiania oraz jego głównych założeń. Dodatkowo zostaną omówione takie zagadnienia, jak efektywna i zdrowa redukcja, dobór diety pod indywidualne potrzeby, świadomy zakup produktów czy profesjonalny wywiad żywieniowy. Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich osób, w każdym wieku, studentów AWF, trenerów i instruktorów, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i jej roli w budowaniu wymarzonej sylwetki. Po zakończonym szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat.

Tylko teraz obowiązuje promocyjna cena szkolenia – jedynie 99 zł!
Data i miejsce szkolenia: 9.01.2016 Wrocław

Zapisy są już dostępne na stronie: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/szkolenie---dieta-i-jej-rola-w-budowaniu-sylwetki.htmlKONTAKT / AUTOR
Monika Borecka
Specjalista ds komunikacyjnych
Akademia KFD
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy