Kurs Trenera Personalnego w Akademii KFD
Połowa stycznia to doskonały czas na realizację swoich postanowień i zamienienie ich w realny czyn. Jeśli zastanawiałeś się nad zrobieniem kursu i wyrobieniem uprawnień trenerskich, ten kurs jest dla Ciebie! Termin - 16.01-07.02.2016 r.
2015-12-30, 09:29

Akademia KFD organizuje kolejną edycję kursu na Trenera Personalnego we Wrocławiu, który rozpoczyna się 16.01.2016. Zajęcia będą odbywać się w nowoczesnym obiekcie sportowym przy stadionie miejskim, gdzie były rozgrywane mecze podczas Euro 2012.

Kursanci będą mieli możliwość nauki od utytułowanych profesjonalistów: trenerów, zawodników i specjalistów. Kadra Akademii KFD, została zasilona cenionymi osobistościami ze świata sportu oraz współpracuje z ludźmi z pasją i ekspertami w swoich dziedzinach.

Prowadzący:

  • Sebastian Kot, trener i instruktor, wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista w trójboju,
  • Marek Pośpiech, uznany fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem,
  • Tadeusz Tessmer, trener i instruktor, zawodnik trójboju i specjalista od sportów siłowych,
  • Bartłomiej Garbaciak, trener i instruktor, specjalista od podnoszenia ciężarów,
  • Hanna Pudło, dietetyk i diet-coach,
  • Marcin Dybnicki, trener i kulturysta, specjalista ds żywienia.

Po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminów, kursant otrzymuje zaświadczenie wraz z suplementem na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dwujęzyczną legitymację instruktorską z tytułem – Trener Personalny.

Liczba miejsc ograniczona: 30 osób.
Kurs weekendowy łącznie trwa 64 h! Cena za cały kurs, bez ukrytych kosztów, to jedyne 1199 zł!

Więcej informacji o kursie i zapisach: http://akademia.kfd.pl/aktualnosci/kolejna-edycja---kurs-trenera-personalnego-we-wroclawiu.html

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców (kfd.nu, sklep.kfd.pl). Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.

KONTAKT / AUTOR
Monika Borecka
Specjalista ds komunikacyjnych
Akademia KFD
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy