Certyfikowany kurs fizjotrenera - 20-28.02
Od końca stycznia br. można rejestrować się na profesjonalnie przygotowany kurs na Fizjotrenera, organizowanego przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, Akademię KFD.
2016-01-28, 14:07

Kurs ten, to połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii oraz specjalizacji trenera personalnego.
Celem kursu jest przekazanie uczestnikom jak największej wiedzy z podstaw fizjoterapii, a także jak radzić sobie w przypadku schorzeń takich, jak dyskopatia, entezopatie, naciągnięcia. W związku z coraz częstszymi kontuzjami związanymi z siedzącym trybem życia, każdy trener powinien wiedzieć, jak pomimo nich, skutecznie pracować z klientem przyczyniając się do zwiększenia jego formy.

Kurs prowadzić będą wykwalifikowani fachowcy, Marek Pośpiech ceniony fizjoterapeuta oraz Bartłomiej Garbaciak, akademicki Mistrz Polski, instruktor sportów siłowych oraz trener personalny. Po zdanym egzaminie kursant otrzymuje zaświadczenie na druku MEN oraz dwujęzyczną legitymację instruktorską. Promocyjna cena kursu bez ukrytych kosztów to jedyne 799 zł!

Data: 20-28.02.2016
Czas trwania: 32 h
Miejsce: Sosnowiec

Zapisy oraz szczegółowe informacje, są dostępne na stronie: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/kurs-na-fizjotrenera.html

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców (sklep.kfd.pl, kfd.nu). Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.

KONTAKT / AUTOR
Monika Borecka
Specjalista ds komunikacyjnych
Akademia KFD
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy