Seminarium sportowe "Trening, Dieta i Suplementacja" 3 marca 2016
W dniu 05.03.2016 w Gdańsku, odbędzie się specjalny cykl wykładów odnośnie aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania dla pasjonatów sportu. Seminarium tematyczne jest organizowane już kolejny raz przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznwego, Akademię KFD.
2016-02-18, 14:59

Seminarium sportowe
Trening, Dieta i Suplementacja
100% wiedzy


Wykłady składają się z dwóch bloków, podstawy treningu oraz diety i suplementacji, które będą poprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, należących do kadry dydaktycznej Akademii KFD, przez:

  • Tadeusza Tessmera, Master Trenera, specjalistę sportów siłowych i zawodnika trójboju,
  • Marcina Dybnickiego, zawodnika kulturystyki, trenera personalnego, specjalistę ds żywienia i suplementacji, który także przygotowuje swoich podopiecznych do zawodów.

Celem seminarium jest przybliżenie i objaśnienie uczestnikom takich zagadnień, jak rola makroskładników, analiza składów suplementów diety czy wzorce ruchowe i dobór ćwiczeń.
Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum biurowym Neptun, w Gdańsku przy Al. Grunwaldzka 103A. Zapisy na seminarium odbywają się poprzez stronę: http://akademia.kfd.pl

Czas trwania: 8 h
Liczba osób ograniczona: 50 miejsc
Godz. 10:00-18:00

Szczegółowe informacje: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/seminarium_-podstawy-treningu_-diety-i-suplementacji.html

KONTAKT / AUTOR
Monika Borecka
Specjalista ds komunikacyjnych
Akademia KFD
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy